فروشگاه پارس روشنا (سابقا تحت نام کاوش الکترونیک گرگان) به عنوان تنها نماینده فروش یو پی اس فاراتل در گرگان و استان گلستان نسبت به فروش، نصب و خدمات پس از فروش محصولات فاراتل از سال ۱۳۷۸ در حال خدمت رسانی به شهروندان استان گلستان است.

 شرکت فاراتل از قدیمی‌ترین شرکت های ایرانی در تولید و عرضه یو پی اس (برق اضطراری) است که قدمت آن به سال ۱۳۵۲ برمی‌گردد. خبر خوب برای دارندگان برند فاراتل این است که بدلیل تولید این دستگاه بطور کامل در ایران، تحریم های اقتصادی مانع از پشتیبانی فنی قطعات آن نمی شود. به علاوه، کیفیت، خدمات پس از فروش قابل اتکا و قیمت رقابتی آن نسبت به سایر برندهای این محصول باعث شده است که انتخاب اول اکثر خریداران در ایران محسوب شود.

امروزه بسیاری از سازمان ها و شرکت های دولتی و نیز اشخاص حقوقی و حقیقی از محصولات شرکت فاراتل استفاده می کنند و محصولات این شرکت از درصد سهم بازار بالایی برخوردار هستند که گواه بر محبوب بودن این برند در بازار ایران است. 

فروشگاه و تعمیرگاه پارس روشنا به عنوان تنها عامل فروش برق اضطراری فاراتل در گرگان با کادر مجرب خود افتخار دارد که در این مدت با شرکت ها و بانک های دولتی و خصوصی متعددی در جهت فروش، تامین، نصب و تعمیر تجهیزات برق اضطراری و به طور خاص یو پی اس، استابلایزر و باتری یو پی اس همکاری داشته است.

جهت آگاهی از تنوع محصولات و قیمت های به‌روز یوپی اس فاراتل و سایر محصولات برق اضطراری از طریق منوی محصولات اقدام کنید

در صورت هرگونه مشاوره یا سوال در مورد یوپی اس و سایر تجهیزات برق اضطراری با شماره های درج شده در پایین این صفحه تماس حاصل فرمایید. همچنین، جهت دریافت آدرس نماینده های رسمی فروش یو پی اس فاراتل در گرگان می توانید از طریق سایت شرکت فاراتل اقدام کنید.