ماموریت ما ارائه خدمات به کلیه افراد و شرکت های ساکن در سطح استان گلستان جهت تامین نیازهای برقی بی وقفه و دریافت پشتیبانی از محصولات برقی خود می باشد.

۱- موسسه ما چه کار می‌کند؟

در پارس روشنا ما با درک خواسته مشتریان، راهکاری بهینه جهت تامین نیازهای پشتیبانی برقی ارائه می دهیم.

۲- این کار را چگونه انجام می دهیم؟

راهکارهای ما با اتکا به دانش فنی و تجربه بیش از ۲۰ ساله در ارائه مشاوره خرید، نصب و پشتیبانی سخت افزاری از تجهیزات تامین شده در سریع ترین زمان ممکن است

۳- چرا این کار را انجام می دهیم؟

امروزه تقریبا همه فعالیت های بشری نیازمند تکنولوژی مبتنی بر انرژی الکتریسیته است. افزایش حساسیت تجهیزات برقی و کاهش قابلیت اطمینان به سیستم های توزیع برق شهری جهت تامین انرژی برق بدون وقفه و در بازه نوسانی استاندارد، بسیاری از مشاغل تولیدی و خدماتی را به چالش دچار کرده است. عدم وجود برنامه مقابله ای باعث ایجاد صدمات جانی و مالی جبران ناپذیری به صاحبان مشاغل و صنایع می شود. به همین دلیل به منظور به حداقل رساندن این خسارات لازم است افراد حقیقی و حقوقی بدنبال راهکارهای مناسب جهت آگاهی و تامین نیازهای برقی خود باشند.

۴- مشتریان ما چه کسانی هستند؟

مشتریان ما شامل طیف وسیعی از مشاغل در بخش دولتی و خصوصی اعم از بانک ها، ادارات دولتی، بیمارستان ها، دانشگاه ها و موسسات آموزشی، خدمات رایانه ای، شرکت های تولیدی شامل صنایع غذایی، عمرانی، دارویی و به طور کلی هر تجارتی که نیازمند تامین پشتیبانی از دستگاه های برقی خود است، می باشد.

۵- چه ارزش هایی به مشتری یا صنعت می رسانیم؟

ارائه بستر آنلاین و تلفنی جهت مشاوره و آموزش به بازدیدکنندگان در خصوص نیازهای پشتیبانی برقی

فراهم کردن تجربه ای آسان و واضح جهت ارزیابی انتخاب های ممکن در تامین نیازهای مشتری

ایجاد بستر فروش آنلاین

پشتیبانی سریع در همه جای استان گلستان

ارائه بیمه خدمات به تجهیزات